Jocs

Dani Generó
Mestre, monitor i director en el lleure
dani@quiralia.cat

Toni Rubia
Monitor i director en el lleure
toni@quiralia.cat

David Sousa
Agent comercial
david@quiralia.cat

Karuna Blasi
Monitora en el lleure
info@quiralia.cat

Cèlia Torns
Monitora en el lleure
info@quiralia.cat

Aleix Martínez
Monitor en el lleure
info@quiralia.cat

Ahmed Siraj
Monitor en el lleure
info@quiralia.cat

Formació

Ivan Generó
Mestre i director en el lleure
ivan@quiralia.cat

Núria Vilarrasa
Educadora social i monitora en el lleure
nuria@quiralia.cat

Marta Garrido
Pedagoga
marta@quiralia.cat

Eva Prat
Mestra, directora i monitora en el lleure
info@escolaquiralia.cat

Lluís Marmi
Mestre, monitor i director en el lleure
info@escolaquiralia.cat

Nuri Valldeoriola
Monitora i directora en el lleure
info@escolaquiralia.cat

Oriol Cirera
Mestre, monitor i director en el lleure
info@escolaquiralia.cat

Núria Poquet
Monitora i directora en el lleure
info@escolaquiralia.cat

Marta Parramon
Llicenciada en Humanitats i Art Dramàtic
info@escolaquiralia.cat

Núria Solà
Llicenciada en Pedagogia i monitora en el lleure
info@escolaquiralia.cat

Albert Serra
Llicenciat en Història i director en el lleure
info@escolaquiralia.cat

Jordi Planella
Titulat en clown i escena per l’acadèmia d’Albert Dupontiel 
info@escolaquiralia.cat

Jesús Martínez
Tècnic en ambulàncies
info@escolaquiralia.cat

Aloma Cuiné
Mestra, monitora i directora en el lleure. Màster en ecologia emocional
info@escolaquiralia.cat

Eduard Escuchas
Mestre d'educació primària i monitor en el lleure
eduard@quiralia.cat

Anna Icart
CFGS TEI
anna@quiralia.cat

Núria Solà
Pedagoga i monitora en el lleure
nurias@quiralia.cat